Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/bspeyzaj/public_html/libraries/cms/application/cms.php on line 471

Warning: A non-numeric value encountered in /home/bspeyzaj/public_html/templates/theme1627/includes/includes.php on line 86
BS Peyzaj San. ve Tic. Ltd. Şti. - Çim Bakım Gübreleri ve Bitki Besleme Gübreleri (2)

tr en

Çim Bakım Gübreleri ve Bitki Besleme Gübreleri (2)

Bahçeler, saksı bitkileri ve çim alanların tesisinde gübreleme yapılması göz ardı edilemez. Gübrelemenin çevre ve toprak yapısını olumsuz etkilememesi  gerekir. Farklı ambalajlardaki gübrelerimizi geniş alanlarda, bahçelerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Genel Bakım Gübresi (24-6-12+ME)

BS genel bakım gübresi metilen üre teknolojisi ile üretilmiş özel bir gübredir.Metilen üre teknolojisinin avantajı gübre granülleri içindeki besinlerin eşit bir şekilde dağılmış olması ve besinin bitki tarafından yavaş salınımlı olarak alınmasıdır.Gübre taneciği kırılsa dahi besinler dağılmaz ve toprağa dengeli olarak düşer.Çimin en hızlı geliştiği ve kardeşlenme yaptığı ilkbahar başlangıcı ile yaz başlangıcı arasında kullanılır. 

Kış Bakım Gübresi (10-15-20+ME)

BS kış bakım gübresi özel bir teknoloji olan metilen üre teknolojisi ile üretilmiş yavaş salınımlı bir gübredir.İçeriğindeki fosfor ve potas oranlarının yüksek olmasından dolayı bitkinin daha sağlıklı bir büyüme ve kök gelişimi ile hastalık ve zararlılara karşı karşı direcinin artmasını sağlar.Sonbahar ortası yada sonu gibi kullanılır.

 

Çim Başlangıç Gübresi (12-26-6+ME)

Metilen üre teknolojisi ile üretilmiş olan BS çim başlangıç gübresi bitkiyi dengeli besleyen yavaş salınımlı bir forma sahiptir.İçindeki yüksek fosfor sayesinde bitkinin kısa sürede çok güçlü kökler oluşturması ve dolayısıyla sağlıklı bir bünyeye sahip olması sağlanır.

 

Yaz Bakım Gübresi (NK 14-26+ME)

Metilen üre teknolojisi ile özel olarak üretilmiş olan BS yaz bakım gübresi içerdiği yüksek potas sayesinde bitkinin zor şartlara daha dayanıklı hale gelmesini sağlar.Hastalık ve zararlılara karşı bitkiye doğal direnç verir.Yaz sıcağının getireceği olumsuz şartlardan bitkiyi korur ve direnç kazanmasını sağlar.Yaz başlangıcı ile yaz sonunu kapsayan dönemlerde kullanılır.

 

Genel Bakım ve Yosun Önleyici Gübre (12-12-12+ME)

BS yosun önleyici çim gübresi içerdiği eşit miktardaki besin elementleriyle tüm sezon boyunca kullanabileceğiniz yavaş salınımlı bir gübredir. Muhteviyatındaki yüksek demir sayesinde gölge alanlarda oluşabilecek yosunlaşmayı önler ve tedavi edilmesine yardımcı olur.Bitkide sararmayı (kloroz) yok eder ve sağlam bünye kazandırır.Mart ile aralık ayları arasında ki periyotlarda kullanılır.

 

Gül Gübresi (10-15-20+ME)

Metilen üre teknolojisi ile üretilen ve dengeli besleme sağlayan BS gül gübresi bitkinin tüm büyüme ve çiçeklenme sezonu boyunca kullanılabilecek yavaş salınımlı bir üründür.Mart başından ekim sonuna kadar kullanılabilecek bu gübre, sağlıklı gonca ve çiçek oluşumu sağlar.

 

Çam Gübresi (24-6-12 + ME )

Metilen üre teknolojisi ile üretilmiş BS çam gübresi ibrelilerin tüm büyüme periyodu boyunca kullanılabilir.İçerdiği yüksek azot sayesinde bitkinin daha yeşil ve canlı görünmesi sağlanır.Mart ayı başlangıcından eylül sonuna kadar kullanılır. 

 

Ortanca ve Rododendron Gübresi (12-12-12 + ME)

Metilen üre teknolojisi ile üretilmiş olan BS ortanca ve rododendron gübresi bitkilerin besin ihtiyacını karşılayacak makro ve mikro elementler içeren özel bir gübredir.Mart ayı başından eylül sonuna kadar kullanılır ve bitkinin tüm besin ihtiyacını karşılar.

 

Balkon ve Dış Mekan Bitki Gübresi (10-15-20 + ME)

Metilen üre teknolojisi ile üretilmiş BS balkon ve dış mekan bitki gübresi çiçek ve bitkilerin tüm büyüme ve çiçeklenme dönemi boyunca kullanılır.İçindeki fosfor sayesinde daha iyi çiçeklenme olması sağlanır, bitkilerin hastalık ve zararlılara karşı direnci artar.Mart başlangıcı ile kasım sonunu kapsayan periyotlarda kullanabileceğiniz bu gübre yavaş salınımı ile bitkiyi dengeli ve uzun süreli besler.

Yukarı